Четверг, 28 Сентябрь 2017 05:48

За сприяння Руслана Сольвара фастівським першокласникам відремонтували клас

Загрузка...

Нардеп Руслан Сольвар підтримав та допоміг наймолодшим учням фастівської школи №7 здобувати свої перші знання у комфортних умовах. За підтримки та сприяння народного обранця Руслана Сольвара для школярів із 1-А зробили якісний та необхідний ремонт у навчальному класі та прикрасили стіни аудиторії.

Цього року новий шкільний навчальний сезон для батьків першокласників був особливо хвилюючим та, не потрібно цього приховувати, досить затратним у фінансовому плані. Нова шкільна форма, шкільне взуття, портфелі, пенали, укомплектування першого канцелярського учнівського набору, а ще, звичайно, спортивна форма, кросівки, навчальна література тощо. Бюджет таких зборів часто міг занадто перевищувати щомісячні звичні затрати батьків майбутніх, а тепер і нинішніх першачків.

А у вересні, зі стартом навчального року, коли батьки учнів з 1-А класу Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 побачили плачевний стан навчального приміщення, в якому мали навчатися їхні діти, вони одразу зрозуміли, що потрібно терміново робити ремонт, а для цього - шукати допомоги ззовні. Самим батькам фастівських першокласників сподіватись на власні сили у ремонті приміщення не варто було – кошторис будівельних робіт та матеріалів став би ще одним потужним фінансовим тягарем, яка ляже на їхні плечі вже після всіх тих витрат, які довелося понести, готуючи дитину до школи.

Тоді батьки першачків разом із їхнім класним керівником Оленою Олександрівною Нагайко вирішили звернутися з проханням допомогти до громадської приймальні народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара у Фастові. І яким неочікувано приємним було їхнє здивування, коли батькам та вчителям одразу пішли назустріч і погодилися допомогти у вирішенні їхньої проблеми!

Вже дуже скоро після звернення батьків наймолодших учнів та їхнього першої вчительки, за підтримки народного депутата Руслана Сольвара у класі, де навчаються фастівські першокласники, зробили нову міцну якісну дерев’яну підлогу замість затертого старого лінолеума, постеленого на холодний цемент. А на стінах з’явилися декоративні панелі, які радують дітей, а не пригнічують, як ті стіни, які були до ремонту.

Шкільне приміщення для навчання стало значно охайнішим, а головне – у класі відтепер є всі необхідні умови для комфортного і успішного навчання дітей. Результатом робіт задоволені і батьки, і діти, і вчителі. Допомога народного депутата Руслана Сольвара дозволила батькам зберегти кошти, а діти та вчителі тепер зможуть повністю сконцентрувати увагу виключно на навчальному і виховному процесі та не думати про умови в класі.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход