Среда, 04 Октябрь 2017 07:35

Громаду Соснівки Макарівського району привітав з Днем села Руслан Сольвар

Загрузка...

Цими вихідними жителі Соснівки у Макарівському районі на Київщині відсвяткували День села. У заході взяли участь голова Макарівської районної державної адміністрації Тетяна Семенова та помічник-консультант депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара – Леся Бурдик. Гості привітали громаду зі святом, побажали згуртованості жителям, миру, злагоди та процвітання селу. Колективу Соснівської сільської ради вручили грамоти й подарунки.

Також на святі голова Соснівської сільської ради Олена Йовенко відзначила активних громадських діячів села, депутатів та благодійників громади. Як вважає нардеп Руслан Сольвар за цими небайдужими працьовитими людьми - майбутнє Соснівки!

«Згуртовані, дружні та працьовиті - саме такою є громада села на чолі з головою Оленою Василівною Йовенко. Завжди приємно співпрацювати з активними односельцями, які, як і ми, прагнуть розвиватися», - зазначає народний депутат Верховної Ради Руслан Сольвар.

До речі, вже незабаром у селі Соснівка з'явиться дитячий ігровий майданчик – завдяки ініціативі Руслана Сольвара, який не перестає працювати на благо сіл свого округу.

А на Свято села Соснівки з гарним концертом для громади виступили місцевіучасники художньої самодіяльності, школярі та чоловічий співочий колектив «Козацькі джерела» Макарівського районного Будинку культури. У цей день спеціально до свята вчителі та учні Соснівки організували шкільний ярмарок, де всі бажаючі мали можливість придбати і скуштувати смачну домашню випічку. Для наймолодших гостей свята працювала розважальна ігрова зона. Також на заході можна було скуштувати шурпу – дуже поживна страва, густий м'ясний суп з овочами.

Довідка

Село Соснівка знаходиться в Макарівському районі Київської області, за 30 км від районного центру та за 50 км від обласного центру. У селі проживає менше тисячі людей. Центр села прикрашає місцева загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Гарною в селі є природа – горбистий ландшафт, озера, ставки.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход