Суббота, 03 Июнь 2017 09:52

Фестиваль «Ми діти твої, Україно!» проводився вперше

Загрузка...

"Ми діти твої, Україно!". Під таким гаслом пройшов всеукраїнський фестиваль з нагоди Дня захисту дітей у селі Пустоварівка, що на Сквирщині.

Масштабний захід відвідали почесні гості. Дружина Президента Марина Порошенко, народний депутат України Руслан Сольвар, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган та помічники нардепа Віталія Гудзенка поклали квіти до пам'ятника Героям Другої світової війни та героям АТО, потім пройшли яскравим парадом вишиванок, а перша леді посадила кущ калини у майбутньому саду миру.

На фестиваль приїхали діти із всіх куточків України. Це і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО (з учасниками АТО), діти кримсько-татарського народу, діти, які проживають неподалік лінії розмежування з Донецькою областю та вихованці дитячих будинків сімейного типу.

До організації свята долучився і благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє». Яскраві автобуси привезли на свято танцювальні колективи та маленьких гостей з Макарівського і Фастівського районів. А всім учасникам фестивалю приготували пам'ятні подарунки. Також діти були у захваті від двометрової панди, яка фотографувалась з малечею, роздавала повітряні кульки та обіймалась з усіма дітлахами. На свято іграшка завітала також завдячуючи благодійному фонду «Разом у майбутнє».

Фестиваль «Ми діти твої, Україно!» проводився вперше, але одразу зібрав декілька тисяч дітлахів, їх батьків та багато почесних гостей. Захід пройшов на славу.

Народний депутат Руслан Сольвар подякував організаторам за чудове свято та привітав малечу з Днем захисту дітей. Нардеп побажав малюкам головного - бути здоровими і щасливими, бо діти, за його словами – це майбутнє України

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход