Понедельник, 31 Июль 2017 12:46

Безкоштовні юридичні консультації доступні всім жителям

Загрузка...
Нещодавно у селищі Чабани Києво-Святошинського району відкрилась громадська приймальня народного депутата України Руслана Сольвара. Кожен, хто потребує юридичної консультації, може отримати її безкоштовно, звернувшись до юриста, який вже працює у Чабанах.  До приймальні можна звернутися за допомогою у вирішенні будь-яких питань, залишити побажання та пропозиції.
До того ж, юридична служба нардепа проводить виїзні громадські прийоми. Перша зустріч юриста з Чабанів разом з юридичною службою відбулася у селі Бузова Києво-Святошинського району.
У актовій залі місцевої школи зібралась майже сотня  громадян, які поділилися своїми проблемами з юристами.
Кваліфіковані спеціалісти  вислухали кожного і взяли в роботу всі звернення, аби якнайшвидше допомогти. А також помічники Руслана Сольвара опрацювали пропозиції та побажання виборців.
На виїзному юридичному прийомі працювало три юристи і до кожного з них стояла черга. Люди приходили з різними зверненнями: допомогти оформити права власності на майно, роз’яснити порядок оформлення субсидій, вирішити земельні питання.
«Сьогодні люди потребують кваліфікованої юридичної допомоги, аби захистити та відстояти свої права. Саме тому, юридична служба працює на місцях, щоб почути і допомогти кожному», - зазначив Руслан Сольвар. 
Говорили про наболіле, скаржилися на дії маршрутних перевізників, які ігнорують закон відмовляючись перевозити пільговиків  та просили зробити аналіз води.

Юридична служба Руслана Сольвара опрацює усі звернення та кожному прозвітує щодо зробленої роботи.

Другие материалы в этой категории: Сольвар поздравил Большую Снитинку с Днем села »

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход