Понедельник, 31 Июль 2017 12:50

Руслан Сольвар: Субсидія - доступна всім (ФОТО)

Загрузка...
Юридична служба народного депутата України Руслана Сольвара протягом тижня вирішила проблему, яку жителька села Хотів Києво-Святошинського району Євжевія Іванівна не могла вирішити самостійно майже цілий рік.
 
Пенсіонерка звернулась з проханням допомогти у питанні щодо призначення субсидії. Ще восени 2016 року жінка подала всі необхідні документи до Управління праці та соціального захисту населення  Києво-Святошинського району, але протягом року не отримала жодної відповіді.
 
Пенсіонерка прикута до ліжка, тому не може самостійно проконтролювати вирішення цього питання, натомість оплачує непосильні рахунки. 
 
«Опалювальний сезон для більшості українців, на жаль, це холодні домівки і колосально завищені платіжки за тепло. Субсидії, які відшкодовують витрати населення на оплату житлово-комунальних послуг, не завжди нараховуються вчасно та якісно. Особливо важлива ця проблема для малозабезпечених родин та пенсіонерів, які сплачуючи величезні рахунки за опалення, часто залишаються без копійки за душею», - зауважив Руслан Сольвар.
 
Звернувшись за допомогою до нардепа, Євжевія Іванівна не лише отримала безкоштовну юридичну консультацію, а й цілковите вирішення проблеми перерахунку субсидії. Юридична служба Руслана Сольвара протягом тижня вирішила проблему, яку жінка не могла вирішити самостійно цілий рік.
 
З приємною новиною, пакунком продуктів та в супроводі соціального працівника до жительки Хотова приїхав керівник юридичної служби Руслана Сольвара та юрист приймальні у Києво-Святошинському районі, які працювали над вирішенням питання.
 
«Щиро вдячна Руслану Сольвару та його команді, що допомогли мені призначити субсидію та приїхали провідати. Для мене моральна підтримка і увага дуже важливі. Дякую, що не залишили в біді, відгукнулися і допомогли, та ще й так швидко, що я не очікувала», - висловлювала слова вдячності при зустрічі з юристами Євжевія Іванівна.
 
Відтепер пенсіонерка замість 2000 грн. за тепло буде сплачувати  - 100 грн. та зможе витратити заощаджені кошти на їжу та ліки.
 
«Субсидія доступна всім. Головне вчасно звернутися за юридичною допомогою, якщо виникають якісь питання при її оформленні чи переоформленні. Усім, хто потребує кваліфікованої юридичної допомоги, раджу звертатись до наших приймалень у своєму районі», - зазначив Руслан Сольвар.
 
Нагадаємо, у межах 91 округу працюють громадські приймальні народного депутата України Руслана Сольвара у містах Сквира, Макарів, Фастів та смт. Чабани, де люди можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію та залишити звернення для вирішення будь-яких інших питань.
Адреси громадських приймалень Руслана Сольвара:
Київська обл., смт.Макарів, вул.Дмитра Ростовського, 27
Понеділок-п`ятниця, з 9:00 -17:00.
 
Київська обл. м.Фастів , вул.Київська, 22-а (Кірова), другий поверх.
Понеділок-п`ятниця, - 9:00 - 17:00.
Юридичні консультації:
Понеділок, вівторок, четвер.
 
Київська обл., м.Сквира, вул. Богачевскього, 28.
Понеділок-п`ятниця, з 9:00 - 17:00.
 
Київська обл. смт Чабани, вул.Машинобудівників 2Б (Інститут землеробства)
Понеділок-п`ятниця, 9:00 – 18:00

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

От читателей

Вход